| Vstupenky
15
page-template-default,page,page-id-15,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Vstupenky

Peter Konečný – Noc reklám

Šéfredaktor portálu Kinema.sk prichádza s krátkym audiovizuálnym žánrom – kino a televíznou reklamou. Pripravil si pre vás viac ako 150 reklám, ktoré považuje za výnimočné v symbióze kreatívy a prevedenia.

Pozrieme si najoceňovanejšie svetové kreatívy, zakázané koncepty, komparatívne provokácie, najlepšie virálne a gerilové videá a samozrejme najvtipnejšie reklamné kampane. Zavítame na reklamný festival do Cannes a zhodnotíme aj aktuálne reklamné novinky. Veríme, že počas tohto večera, určite nebudete chcieť otrávene prepínať…

Modré Hory

Už v piatok 8. novembra sa v Klube 77 v Banskej Bystrici ukáže trojica LyrikBene a Roland Kánik, ktorých už roky fanúšikovia inteligentného rapu poznajú ako Modré hory. Na pódiu ich už nevidno tak často, takže koncert tohto Luxus clanu bude rozhodne udalosťou.

Aby večer z 8. na 9. novembra neskončil tak rýchlo, o support sa postarajú Wuačkowec & Damian Custom a o dojazd po koncerte DJ Bobsan.

JAY-JAY JOHANSON a Jerguš Oravec

Švédsky melancholik Jay-Jay Johanson vystúpi na Barbakane v Banskej Bystrici

Švédsky muzikant Jay-Jay Johanson, ktorého fanúšikovia trip-hopovej melanchólie môžu registrovať už od druhej polovice 90. rokov, vystúpi na tradičnom multižánrovom festivale Barbakan. V banskobystrickej Záhrade sa ukáže v piatok 29. novembra.

Koncert bude súčasťou jeho európskeho turné, na ktorom predstaví svoj najnovší album Kings Cross (2019). Zaujímavosťou je, že vystúpenie na strednom Slovensku bude jeho jedinou zastávkou v celej strednej Európe.

Predskokanom na koncerte muzikanta, ktorý v minulosti spolupracoval aj s členom Cocteau Twins či elektronickou dvojicou The Knife, bude slovenský hudobník Jerguš Oravec, známy aj z kapely The Youniverse.

Hania Rani

Máte radi hudbu Ólafura Arnaldsa, Grandbrothers alebo Jóhanna Jóhannssona? Tak si nenechajte ujsť jediný koncert talentovanej pianistky a skladateľky Hanie Rani na Slovensku.

“Myslím si, že som rovnaká osoba ako umelec a ako človek. Hudba je môj spôsob komunikácie a spôsob, akým vidím umenie, ako celú vec – bez hraníc, divízií alebo žánrových rozdielov.” (Hania Rani)