| Daedelus sa opäť zastaví v Bratislave, v októbri vystúpi
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Daedelus sa opäť zastaví v Bratislave, v októbri vystúpi

Daedelus sa opäť zastaví v Bratislave, v októbri vystúpi

Daedelus sa opäť zastaví v Bratislave, v októbri vystúpi v obľúbenom Nu Spirit Clube

 

Americký hudobný producent Daedelus sa len pol roka po vystúpení v Nu Spirit Clube vráti na “miesto činu.” Vo štvrtok 19. októbra odohrá vo svojom obľúbenom bratislavskom klube ďalší so svojich unikátnych setov. Pred ním a po ňom sa tentoraz predvedú Jimmy Pé a Jonatán Pastirčák s projektom Isama Zing. Akcia bude súčasťou banskobystrického festivalu Barbakan, ktorý sa bude konať od 17. do 22. októbra a ktorý si takto na jeden večer odskočí do hlavného mesta.

 

Ak ste s Daedelusom už mali dočinenia, určite viete, že tento rodák z kalifornskej Santa Monicy si išiel vždy svojou cestou a hudobné trendy ho skôr obchádzali. Možno aj preto nazval svoju debutový album z roku 2002 Invention. A mimo hlavného prúdu si ide aj v súčasnosti, veď svoj najnovší počin – nahrávku Revisionist Rave and Jumbled Jungle, ktorou oslávi obdobie raveu – vydá 13. októbra ako MC, teda kazetu.

 

Od hudobníka s vlastným menom Alfred Darlington čakajte v Nu Spirit Clube zmes netuctových samplov a polámaných beatov. Sme tiež zvedaví, aký rýchlostný stupeň zvolí a kedy bude preraďovať. A len tak mimochodom, aj keď sa fyzická podoba pri klubových DJoch zvyčajne neriši, tohto spoznáte podľa toho, že bude vyzerať naozaj inak ako všetci ostatní.

 

Vstupenky na Daedelusa sa už predávajú na stránke www.interticket.sk Prvých 20 kusov stojí 6 eur, ďalšia várka sa bude predávať za 8 eur. Viac informácií o Barbakane, na ktorom sa ukážu aj Sto múch, Medial Banana alebo Saténové ruky, nájdete na www.barbakanfest.sk a FB stránkach festivalu.

 

FB event:

www.facebook.com/events/431592233904897

 

Rozhovor s Deadelusom v Popo_FM:

http://fm.rtvs.sk/rubriky/z-vysielania_fm/131340/daedelus-nazivo-v-popo_fm?__hsfp=jednllswhlcord%3Ddt

 

Kontakt pre médiá:

Ján Papač / Jan.papac@gmail.com / 0907143895

Tento projekt bol podporený z verejných zdrojov poskytnutých Fondom na podporu umenia.

 

Organizátori:

 

1 Comment
  • Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Post a Comment